Voimalused kaubandusena, Ettevõtlusega alustamine: nõuanded, videod I Maakondlikud Arenduskeskused

Uute kasutajate registreerimine kinnitatakse ühe päeva jooksul, rakenduse laadimine võtab aega kuni 15 minutit, mis tähendab, et enne rakenduse käivitamist kulub ühe tööriista HMS-is programmeerimiseks umbes 3 päeva. Igapäevane toidu- ja esmatarbekaupade ostmine võiks kasvada keskeltläbi neli-viis protsenti, me ei näe, et siin olulisi muutusi võiks tulla. Aasta vältel on toimunud e-kaubanduse alased koolitused ja infopäevad ka maakondlike arenduskeskuste konsultantidele — üle on vaadatud alustava e-kaupleja näidis äriplaan kui ka omandatud teadmisi seadusandluses. Eelkõige on ettevõtjad toonud välja, et enam on vaja teadmisi nii seadusandlusest kui ka praktilistest digiturunduse koolitustest.

Huawei AppGallery pakub ainulaadset võimalust e-kaubanduseks: tasuta reklaam jõuab miljonite tarbijateni kogu Euroopas 3 Huawei Juhtiv rahvusvaheline tehnoloogiaettevõte Huawei käivitab oma AppGallery rakenduste poes spetsiaalse kampaania e-kaubanduse ettevõtetele ja rakenduste arendajatele.

Voimalused kaubandusena

Selle eesmärk on toetada ettevõtteid praegusel raskel pandeemia perioodil Voimalused kaubandusena aidata neil kasvada ja julgustada rakenduste arendajaid AppGalleryga liituma. E-kaubandusettevõtetele pakutakse AppGallery populaarses jaotises Kollektsioonid väga nähtavaid positsioone, tasuta reklaami AppGallery avalehel, mille väärtus on kuni eurot.

Voimalused kaubandusena

Ettevõtted, kes soovivad saada loetletud hüvitisi, peavad registreeruma ajavahemikus tänasest kuni Programm on avatud kolmele konkreetsele ärigrupile: e-kaubanduse kaubamärgid ja ettevõtted, mida praegu AppGallerys ei ole; ettevõtted, kelle rakendused on juba AppGallery rakenduses, kuid pole rakendanud Huawei mobiilsideteenuste HMS integreerimist, kuid soovivad seda teha; ja ettevõtted, kes on rakenduses AppGallery ning HMS-i integratsioon on tehtud.

Kogenud AppGallery inseneride ja tehnilise toe Voimalused kaubandusena töötab otse rakenduste omanike ja arendajatega, et rakendada parimaid võimalikke AppGallery reklaamikampaaniaid ja integreerida rakendusi HMS-iga võimalikult lihtsalt.

Voimalused kaubandusena

Rakenduse integreerimine Huawei mobiilsideteenustega võtab keskmiselt kaks nädalat, kuna Huawei on protsessi lihtsustanud viie Voimalused kaubandusena. Uute kasutajate registreerimine kinnitatakse ühe päeva jooksul, rakenduse laadimine võtab aega kuni 15 minutit, mis tähendab, et enne rakenduse käivitamist kulub ühe tööriista HMS-is programmeerimiseks umbes 3 päeva.

Voimalused kaubandusena