SVXY kauplemisstrateegia

Alguses arvasin, et nad teevad nalja, aga kuna järjest rohkem küsiti See annab aluse futuuride hinnakujundusele ning strateegiatele, mida turu taimerid saavad kasutada volatiilsuspõhistesse aktsiafondidesse sisenemisel ja väljumisel. Tegelikult on need samad

Võimendatud pöördtehingute fondid Kui paljud populaarseimad börsil kaubeldavad fondid ETF püüavad korrata indeksi tootlust, siis muud tüüpi ETF-id on üles ehitatud erinevalt.

Mõned investorid otsivad fonde, mis kasutavad nii võimendatud kui ka pööratud ETF-i kauplemisstrateegiaid. Kui loete end nende hulka või soovite lihtsalt nende toodete kohta rohkem teada saada, lugege ülevaadet ja võimendusega pöördvõrdeliste ETFide loendit.

Mis on võimendatud pöördtehingute fond?

Mis on võimendatud pöördtehingute fond? Parim on tegeleda iga kontseptsiooniga eraldi, et mõista nende koostööd. SVXY kauplemisstrateegia ETF-id Pööratud ETF-id üritavad saavutada indeksi vastupidist jõudlust, teisisõnu, see on langustrendi investeering, SVXY kauplemisstrateegia kordab indeksi lühikest positsiooni.

Ükskõik, kas me räägime finantsvõimendusega, pöördvõrdelistest või võimendatud pöördtehingute ETF-idest, on oluline meeles pidada, et kõik need tooted on mõeldud arenenud investoritele, kellele on mugav kõrgem risk. Erinevalt traditsioonilistest ETFidest varieeruvad osalused nendes ETFides dramaatiliselt ja hõlmavad keerukaid väärtpabereid nagu vahetustehingud ja futuurid. Oluline on uurida kõiki teie SVXY kauplemisstrateegia äratavaid ETFe, kaaluda riske ja koostada plaan, kuidas ETF sobib teie üldise investeerimisportfelliga.

Võimendatud pöördtehingute fondid Allpool on teie SVXY kauplemisstrateegia jaoks saadaval mitu võimendusega pöördteise ETF-i.

Võtmed kaasa

Siin jälgitavad indeksid varieeruvad biotehnoloogiast riigikassa võlakirjadeni Hiina jeenini. Märgisümbolid ja investeerimiseesmärgid on täpsed alates aprillist Nagu kõigi investeeringute puhul, on kõige parem SVXY kauplemisstrateegia nende investeerimistoodete ostmist teha täiendavaid uuringuid ja konsulteerida oma finantsplaneerijaga.

Need ETF-id taotlevad ühe päeva jooksul aluseks oleva indeksi -2x ja isegi -3x tootlust. Teavet esitatakse arvestamata konkreetse investori investeerimiseesmärke, riskitaluvust või finantsolukorda ning see ei pruugi sobida kõigile investoritele. Varasem tootlus ei näita tulevasi tulemusi. Investeerimisega kaasneb risk, sealhulgas põhiosa võimalik kaotus.