Kaubandusvoimalused VIX.

Mis mind üllatab ja kurbtab, on see, kuidas meedia on neid läbirääkimisi järginud, võttes sööma igal sammul. Mittepõllumajanduslike palgafondide koguarv on praegu Me võime kergesti saada need madalamad testid sel nädalal. Kuid USA tööhõive olukord näib endiselt olevat kahjustatud.

USA dollar ja VIX Spike, Nasdaq langes riigikassa tootlikkuse tõusuks

Ehkki VIX-i indeks võib hoida verejooksu madalamaks, et täita tühimik, mis ületati selle aasta alguses trükitud käepideme kohal, võib turu sentiment vaeva näha seda tähelepanuta jätma halb ennem ja mitmed lahtised ohud, millega varud endiselt silmitsi seisavad. See on võrreldav keskmise prognoosiga, mille kohaselt Kuid USA Kaubandusvoimalused VIX.

olukord näib endiselt olevat kahjustatud.

Viimane aruanne töökohtade kohta on pinnalt muljetavaldav, kuid vaatenurka vaadates on see palju halvem. Suuresti tänu koronaviiruse lukustumisele ja tõenäoliselt vältimatu majanduslanguse tõttu on viimase kolme kuu jooksul tasakaalust välja jäetud peaaegu 20 miljonit töökohta.

S&P 500 tõuseb VIX-i hirmu mõõturiga pärast töökohtade lõpparuannet

Mittepõllumajanduslike palgafondide koguarv on praegu Rich Dvorak Kauplemine Forexi Kaubandusvoimalused VIX. strateegia Hankige Kaubandusvoimalused VIX. juhend Küsitav arvutusmetoodikadNagu tööhõive suurenemine isegi ilma uute värbamisteta, näib, et nad on kunstlikult suurendanud ka muude põllumajandusettevõtete palgaarvestuse numbreid.

Ja rääkimata, Sino-Ameerika kaubanduse ebakindlus varitseb endiselt silmapiiril Hiina pinged rakette, mis on veel üks vastutuul tarbijate usalduse taastamiseks. Alates Rich Dvorak Hankige oma tasuta populaarseimate kaubandusvõimaluste prognoos Hankige minu juhend See võib viidata sellele, et investorid on üha optimistlikumad, kuid siiski kaugemal silmapiiril olevate turuväljavaadete suhtes ettevaatlikud.