Praegused kaubandusstrateegiad

EL ja tema liikmesriigid on varemgi suutnud oluliste sündmustega toime tulla. Liikmesriikidele adresseeritakse riigipõhised soovitused. Many of our Member States are amongst the most innovative and developed economies in the world.

T r binaarsed variandid

Kolmapäeval sai eestlasest ametnikust Signe Ratsost Euroopa Komisjoni teaduse ja innovatsiooni peadirektoraadi asepeadirektor. Ametikõrgendusest teatas kolmapäevasel pressikonverentsil Euroopa Komisjoni president Jean-Claude Juncker. Ratso töötas seni Euroopa Komisjoni kaubanduse peadirektoraadis direktorina, kus tema juhitud üksus tegeles nii multilateraalset kaubandust kui kahepoolseid vabakaubanduslepinguid puudutava üldise kaubandusstrateegiaga, samuti kaubandusanalüüsi ja erinevaid tööstussektoreid, sealhulgas energeetikat, puudutavate kaubandusküsimustega.

Zone Recovery Trading System

Aastatel — juhatas Ratso samas peadirektoraadis direktoraati, mille vastutusvaldkonnas olid WTO, OECD, juriidilised kaubandusküsimused, sealhulgas WTO kaubandusvaidlused ning põllumajandus- ja Praegused kaubandusstrateegiad seotud küsimused. Ratso alustas tööd Euroopa Komisjoni kaubanduse peadirektoraadis Enne Euroopa Komisjoniga liitumist töötas Ratso majandus- ja kommunikatsiooniministeeriumis asekantslerina —vastutades muuhulgas ministeeriumi valitsemisala eurointegratsiooni küsimuste eest ning kuuludes Eesti ELiga liitumisläbirääkimiste delegatsiooni.

Valikute strateegia visualiseerija

Varem on Euroopa Komisjonis nii kõrgele ametikohale ehk peadirektoraadi asepeadirektoriks tõusnud vaid kaks Praegused kaubandusstrateegiad ametnikku - Henrik Hololei ja Maive Rute. Ratsoga samal positsioonil olev Rute nimetati Kõige kõrgemal ametnikupositsioonil Euroopa Liidus on Hololei, kes töötab alates Euroopa Komisjon teatas kolmapäeval kokku viie uue pedirektori ja viie asepeadirektori määramisest. Kümnest kuus uut juhti Praegused kaubandusstrateegiad naised.

Jaemuugi FX valikute kaubandus

Selmayrist saab Euroopa Komisjoni peasekretär Euroopa Komisjoni ametite puhul oli aga kolmapäeval suurimaks Praegused kaubandusstrateegiad see, et Junckeri kabinetiülemast Martin Selmayrist saab Euroopa Komisjoni peasekretär ehk sisuliselt EL-i kõige kõrgem ametnik. Mitteametlikult on Junckeri lähimaks nõuandjaks olevat Selmayri peetud juba varem Brüsseli kõige olulisemaks ametnikuks ning uus ametikoht tähendab seda, Praegused kaubandusstrateegiad Selmayri karjäär jätkub Komisjonis ka pärast Junckeri ametiaja lõppu.

Binaaria kaubanduse parim strateegia

Seni Komisjoni peasekretäriks olnud Alexander Italianer läheb 1. Junckeri uueks kabinetiülemaks saab aga Selmayri senine asetäitja Clara Martinez Alberola. Toimetaja: Laur Viirand.