Online oppimine

Kui Te ei soovi jätkata, siis "saada" nupu leidmiseks liikuge lehel allapoole. Panustatakse täiskasvanuõppe võrgustiku arendustegevustesse ja täiskasvanute koolitajate koostöö edendamisse. Kursusele annavad vürtsi naljad ja vene pop-laulud, mis on seotud tunni teemaga ning muud humoorikad videod vene keeles. Lastekas — kodulehel leidub meelelahutust ja eestikeelset keskkonda mudilastele ja suurematelegi: mänge, viktoriine, võistlusi. Madalama haridustasemega inimeste õppesse toomiseks on sisse töötatud jätkusuutlikud koostöömudelid.

Eesti keele e-õpe Keeleklikk - eesti keele algtaseme e-õppe kursus, mis algselt valmistati küll individuaalseks õppimiseks täiskasvanutele, kuid mida on õpetaja juhendamisel võimalik kasutada ka laste õpetamisel.

Nii lihtne see on naljakas kauplemissusteem

Kursust saavad kasutada inglise ja vene keele baasil õppijad ning sellel on olemas õpetajatugi. See on senini kõige põhjalikum kursus, mis eesti keele praktiliseks õppimiseks on tehtud.

Sisaldab 16 erinevat teemat ning üle erineva harjutuse.

WIPO Madrid International Trademark System

Keeletee — populaarse e-õppe kursuse Keeleklikk jätk, mida saavad kasutada inglise ja vene keele baasil õppijad millel on samuti olemas õpetajatugi. B1-taseme kursus hõlmab endas erinevaid osaoskusi kirjutamine, lugemine, teksti mõistmine ning sobib nii Online oppimine kui ka kursustel kasutamiseks.

Kuidas kasutada Crypt

Üleilmakool - pakub väljaspool Eestit elavatele eesti lastele võimalust õppida Eesti riiklikust õppekavast lähtuvatel nii eesti keele ja kirjanduse kui ka teiste õppeainete e-kursustel. Õppijatel on Online oppimine osaleda ka Skype-tundides.

E-kursused

Opiq — eestikeelsed digitaalsed põhikooli õppematerjalid. Online oppimine — on keskkond õppematerjalide leidmiseks, avaldamiseks ja õppematerjalidest kogumike komplekteerimiseks, kust leiab alus- üld- ja kutsehariduse õppematerjale.

Harjutustekogu - rohkem kui harjutusest koosnev kogu on mõeldud II kooliastme eesti keele teemade kordamiseks ja teadmiste kinnistamiseks, kuid seda võib kasutada ka uue materjali õppimiseks. Kuna harjutused võimaldavad enesekontrolli, siis sobivad need ka iseseisvaks tööks.

Eesti keele iseseisvalt õppimine

Harjutused on jagatud teemarühmadesse ja järjestatud põhimõttel lihtsamalt keerulisemale. Siit leiab infot mitmete õppematerjalide kohta, mida on võimalik ka välismaal eesti keele õpetamiseks kasutada. Eesti keele lootskursus — on tunnine õppevahend aastastele väljaspool Eestit elavatele lastele, mis põhineb I kooliastme riiklikul õppekaval. Tunnid lähtuvad eesti keele kui emakeele õppimise metoodikast. Kursus on loodud lastele eesti keele oskuse säilitamiseks ja arendamiseks.

  • Paberi kaubandusvalikute kauplemine
  • Tasuta kursused | Haridus- ja Teadusministeerium
  • Õpi vene keelt oma vabal ajal: ligipääs 3 kuuks.
  • BALTIC COUNCIL - Õppimine välismaal
  • Valikud Kaubandusmahu strateegia

Koolielu — sisaldab harjutusi erinevatel tasemetel õppijatele. Materjale on võimalik otsida õppekava alusel.

Keeleõppematerjalid

Miksike — pakub õppematerjale üldhariduskoolidele. Minu Miksikese paketis on süstematiseeritud ja ekspertide on turvaline bitcoin investeering üle vaadatud materjalid. Pakett sisaldab e-lehti, interaktiivseid harjutusi ja online-kontrolltöid. Lisaks õppematerjalidele pakub Miksike erinevaid online-ühisõppe teenuseid ja õppimise tuge. Lastekas — kodulehel leidub meelelahutust ja eestikeelset Online oppimine mudilastele ja suurematelegi: mänge, viktoriine, võistlusi.

  • AMD Valikud Strateegia
  • Online - ÕPPIMISE JA ÕPETAMISE KÜSIMUSTIK
  • Madalama haridustasemega inimeste õppesse toomiseks on sisse töötatud jätkusuutlikud koostöömudelid.
  • Keeleõppematerjalid | Haridus- ja Teadusministeerium
  • AHL sustemaatiline kaubandus

Lisaks saab lugeda aastastele mõeldud virtuaalajakirja Knups, mis vahendab uudiseid muusikast, maailmast, loodusest. Kõikidel välismaal eesti keelt õpetavatel õpetuskohtadel on programmi toel võimalik Eestist õppetöö läbi viimiseks tellida kvaliteetseid eestikeelseid õppematerjale.

Vene keele kursus IVAN standard online iseisvaks õppimiseks

Tellimusi vormistab MTÜ Eesti Instituut üks kord aastas ning materjalidega on võimalik tutvuda digitaalses tellimiskeskonnas. Erinevad õppematerjalid ja keeleressursid Eesti Keele Instituudi keelenõuanne — tasuta keelenõu, mille raames vastatakse küsimustele, mis puudutavad eesti üldkeele kasutust.

Kas saate kasutada raha NAV Bitcoini uhiselamu

E-Keelenõu — võimaldab ühispäringut erinevatest sõnaraamatutest ja teistest digitaalsetest keelallikatest. Õigekeelsussõnaraamatu uued sõnad - selleks, et hoida ÕS ajakohasena, peavad koostajad Online oppimine täienduste loendit, tehes selle ka võrgus kättesaadavaks. Loend on tööversioon, mille najal valmib ÕSi järgmine trükk.

Learn Finnish in Finland!

Tilde masintõlge — Eesti Euroopa Liidu Nõukogu eesistumiseks valminud masintõlkeplatvorm, mis võimaldab eesti keele masintõlget erinevatesse sihtkeeltesse.