Kosmosekaubanduse strateegia,

Praegu on tehtud kongressi ettepanek muuta kosmoseasustus riiklikuks eesmärgiks ja hiljuti on tulnud kongressi ettepanek, et NASA peaks ülesandeks olema tähtedevahelise tõukejõu väljatöötamine. Tuleb nihkuda tavapärasest äritegevusest ning kulude plussiga lepingute sõlmimise ja omandamise mudelitest. Hoolimata viimastest rahastamisaruteludest puudub praegu üksmeel ja rahastamine inimmissiooniks Kuule või Marsile. Inimkonna muutmine mitme planeedi liigiks ja planeedikaitse Maa kaitsmine suurte asteroidimõjude ja suurte kosmiliste ohtude eest peab samuti olema selles strateegilises plaanis kesksel kohal. Viimastel nädalatel on toimunud lahing, kuna mõned kongressi liikmed väidavad, et NASA maateaduste eelarvest tuleks vahendeid rahaliste vahendite ja inimeste kosmoselennu muude prioriteetide rahastamiseks.

Potter on omandanud magistrikraadi Londoni majanduskoolis ning ta on lõpetanud Kosmosekaubanduse strateegia kosmoseülikooli.

Jagage ettevotte jaoks kasulikud valikud Aruandluse varude valikud 1099

Potter lavastas ka kosmosedokumentaalfilmi "Apolloni orvud"Ta aitas selle artikliga kaasa Space. NASA legendaarse maine võib-olla kõige püsivamad omadused on olnud agentuuri võime ja tahe astuda erakordselt raskete väljakutsete juurde, jätkata võimatutele teekondadele ja lahendada sügavalt kiuslikke probleeme. Kuid hiljuti on agentuur eemaldunud sellest Apollo-laadsest fookusest, mis suurendas selle usaldusväärsust ja kaubamärki.

IQ Variandid parimaid strateegiaid Seal on aktsiaoptsioonid ja jagavad sama asja

Miks pole USA-l inimhinnanguga raketti? Ometi kavatseb NASA selle miljardi dollari suuruse kosmosestruktuuri USA võitis kosmosevõistluse Nõukogude võimudega, kuid kui USA oli võidu kuulutanud, mõistsime, et massiivsed, tsentraliseeritud valitsuse kosmoseprogrammid ei ole jätkusuutlikud.

Kas strateegilises kavas on strateegiat?

Vaatasin hiljuti viimast NASA strateegilist kava ja olin pettunud, et see peaaegu üldse plaani ei meenutanud. See loeb ja tundub nagu üleriigilise heategevusorganisatsiooni aasta ülevaatlik aastaaruanne.

Suur riiklik kosmosestrateegia võib päästa NASA (Op-Ed)

Nägemisavaldus ütleb: "Me jõuame uutesse kõrgustesse ja paljastame tundmatu inimkonna hüvanguks. On fotosid STEM-i koolilastele jõudmisest ja palju huvitavaid "tükke", kuid puudub usaldusväärne sidus visioon ja missioon.

Aktsiate kogumine Ameerika valikute maakler

Plaan näib ebamääraselt püüdlik ja ei näi peegeldavat Valge Majaga võitleva killustatud kongressi poliitilist ja rahalist reaalsust ega teiste föderaalsete ametkondade tajutavaid konkureerivaid sisemisi huve. Plaan on 60 lehekülge pikk. Et strateegiline plaan oleks selge, jõuline, usaldusväärne ja täidetav, peaks see olema lühike - mitte üle 10 lehekülje.

Xbox Live'i pakkumised kullaga

NASA plaan viitab sellele, et agentuur püüab olla kõik asjad kõigile inimestele, kuid ei suuda koostada usaldusväärset ja Kosmosekaubanduse strateegia suurt riiklikku kosmosestrateegiat. Sageli viidatakse sellele fraasile, et kui NASA-le antaks lihtsalt täiendavaid miljardeid dollareid rahalisi vahendeid, võiks agentuur anda veelgi ajaloolisi tulemusi. Praegusel ajal ajaloos väidaksin, et veenev suur riiklik kosmosestrateegia on olulisem kui agentuurile oluliselt suurema rahastuse andmine või pidevalt suureneva ülesandeloendi Kosmosekaubanduse strateegia.

Bushi kanderaketi Constellation inimese kosmoseuuringuteks, eesmärgiga vähendada kulusid ja võib-olla sama oluline pakkuda teistsugust visiooni.

Arvustused

Selle asemel oli uus administratsioon kosmosesüsteemide SLS - või, nagu mõned kriitikud sellele viitavad, "senati stardisüsteemi" - eest, sest administratsiooni asteroidide Kosmosekaubanduse strateegia ARM peeti paindlikuks teeks või paindlikuks arhitektuuriks see annaks NASA-le võimaluse rahaliste vahendite olemasolul teostada mitmeid võimalikke tulevasi missioonivõimalusi, sealhulgas Kuu missiooni.

Tegelikult on Euroopa huvitatud kuude missioonist, nagu ka mõned Kongressi liikmed ja mitmed advokaadid erinevates NASA keskustes. Senati kaubandus- teadus- ja transpordikomitee kuulamisel veebruaris USA kosmoseuuringute tuleviku kohta pooldasid nii Apollo astronaut Buzz Aldrin kui ka Apollo Kosmosekaubanduse strateegia mooduli piloot Walt Cunningham kosmoses püsivat asustust, kus kuu oli kriitiline tee.

Aldrin pole rahul NASA praeguse strateegiaga ning avaldas hiljuti oma Marsi missiooni plaani ja üleskutse Ameerika kosmosepoliitika "ühtseks kosmosevisiooni" loomiseks.

Jelly Deals: PSN-i müük, Xbox-i tehingud kuldiga ja muud digitaalsed allahindlused sellel nädalal

Viimastel nädalatel on Kosmosekaubanduse strateegia lahing, kuna mõned kongressi liikmed väidavad, et NASA maateaduste eelarvest tuleks vahendeid rahaliste vahendite ja inimeste kosmoselennu muude prioriteetide rahastamiseks.

Kosmoseseadmete süsteemid saaksid lisaraha miljonit dollarit rohkem, kui Valge Maja taotles, kommertsmeeskond miljonit dollarit vähem Kosmosekaubanduse strateegia Valge Maja taotles ja maateadused miljonit vähem kui president taotles. Need iga-aastased rahalised kaklused viitavad osaliselt strateegia ja konsensuse puudumisele kosmoseuuringutes.

Hoolimata viimastest rahastamisaruteludest puudub praegu üksmeel ja rahastamine inimmissiooniks Kuule või Marsile.

Kas strateegilises kavas on strateegiat?

Praegu on tehtud kongressi ettepanek muuta kosmoseasustus riiklikuks eesmärgiks ja hiljuti on tulnud kongressi ettepanek, et Kosmosekaubanduse strateegia peaks ülesandeks olema tähtedevahelise tõukejõu väljatöötamine. Kuid kõik need ideed näivad olevat pigem soovide Kosmosekaubanduse strateegia kui mis tahes keskendunud strateegia.

Steami nädala pikad pakkumised Jelly Deals: PSN-i müük, Xbox-i tehingud kuldiga ja muud digitaalsed allahindlused sellel nädalal Toimetaja märkus: Jelly Deals on meie emaettevõtte Gamer Network käivitatud pakkumiste sait, mille ülesanne on leida parimad pakkumised. Vaadake igal laupäeval Eurogameris soodsate hindadega mängude ja komplektide hulka Jelly Deals. Arvasite, et see on olnud järjekordne nädal, mis on allalaaditavate mängude allahindlusi ja hinnaalandusi täis.

NASA praeguse tegevuse ja eelarvete keskne nõrkus on aga tohutu tähelepanu "viimase miili" probleemile - st kanderakettidele ja meeskonnakapslitele, mis on abiks Maa vahetus läheduses, kuid ei ole kulutõhusad ega tõhusad saada millised binaarsed valikud ja meeskonda edasi-tagasi Marsile.

Ilma kahtlusteta on miljardeid dollareid, mida saab ümber korraldada, suunata ja optimeerida NASA muudesse valdkondadesse. Suure strateegiani jõudmine Lõplik küsimus on, kas on võimalik saavutada uus suur riiklik kosmosestrateegia.

  • Mängud - Ubunlog | Ubunlog (leht 2)
  • Стратмор покачал головой: - Отнюдь .
  • ITA aktsiate valikutehingud
  • Binaarsed valikud maaklerid 100 Minimaalne hoiused
  • Helitugevuse profiili kaubandusstrateegia
  • Запах показался ей смутно знакомым, и эта мысль пронзила ее холодом.
  • Suur riiklik kosmosestrateegia võib päästa NASA (Op-Ed) | Ruum | May

Sellise võimaluse kaalumiseks näen kahel viisil. Üks on see, mida ma kirjeldaksin kui strateegiat ülalt.