Keskmine tagasisaatmisstrateegia,

Nimetatud reegel ei kehti nendele kululiikidele ja -ridadele, mida hindamis- ja juhtkomisjon on otsustanud eelnevalt vähendada. See volatiilsus oli tingitud veiseliha üldise pakkumise paranemisest ja rekordilistest kõrgeimatest hindamisprotsentidest. Vahemaksete graafik määratakse kindlaks toetuslepingus vastavalt projekti perioodile. Lisaks võib see mõjutada veresuhkru suurenemist, mis kahjustab ka tervist. Tellimused UserComment - kasutaja kommentaar, mida kasutatakse EA poolt avatud tellimuste märgistamiseks. Olen nende jõupingutuste üle uhke, eriti keskendudes meie külalistele meeldivale külale, haldades samal ajal marginaale hoolikalt.

Ettevalmistatud märkused: Operaator Tere hommikust, daamid ja härrad, ja tänan teid, et sa seisad.

Keskmine tagasisaatmisstrateegia

Tere tulemast tänase Ruth's Hospitality Group neljanda kvartali tulukonverentsile. Praegu on kõik osalejad ainult kuulamisrežiimis. Ametlike märkuste järel korraldame küsimus-vastus.

Sel ajal antakse juhiseid küsimuste järjekorda seadmiseks. Meeldetuletusena on tänane konverents salvestatud.

Ekspertnõustaja võib kaubelda impulsside, purunemiste, vastustrendide, korduvate ja scalping-strateegiatega; Toetab turutellimusi. Töötab kohese ja turu teostamisega; Ekspertnõustaja on kujundatud selgel, loogilisel viisil ning pakub loovuse ja teadustöö võimalusi. Testitulemused langevad kokku reaalse kauplemisega; Advisor kohandub automaatselt 4i ja 5-numbriga maakleritele. Nõustaja võimaldab teil kasutada erinevaid strateegiaid: Igapäevased tasemed kasutavad hindade liikumist konkreetse horisontaalse igapäevase toe või vastupanu taseme kaudu.

Sooviksin nüüd konverentsi üle viia finantsplaneerimise ja analüüsi asepresidendi Mark Taylori poole. Palun mine edasi, söör. Mark Taylor - finantsplaneerimise ja analüüsi asepresident Tänan teid, Marguerite ja hea hommik kõigile.

Taotlus koostatakse ametlikel vormidel, eesti keeles, trükitult, A4-lehel. Taotluse peab allkirjastama allkirjaõiguslik isik.

Mulle täna kõnega liitumine on president ja tegevjuht Cheryl Henry; ja Arne Haak, asepresident ja finantsdirektor. Enne kui alustame, tahaksin teile meelde tuletada, et osa meie tänasest arutelust sisaldab tulevikku suunatud avaldusi.

Need avaldused ei ole meie tulevase tegevuse tagatised ja seetõttu ei tohiks neile panna põhjendamatut sõltuvust. Soovime suunata teid meie veebisaidi investori suhetesse aadressil rghi. Selle kõne ajal viidatakse korrigeeritud tulule aktsia kohta. See mitte-GAAP-i mõõtmine arvutati välja, jättes välja teatud kirjed, samuti kaotatud tegevusvaldkondade kahjumid.

Usume, et see meede kujutab endast kasulikku sisemõõtmist.

Keskmine tagasisaatmisstrateegia

Leitud korrigeeritud tulu aktsia kohta leiad meie tänase kõne pressiteates. Ma tahaksin nüüd pöörduda meie tegevjuhi Cheryl Henry poole. Cheryl Henry - president ja tegevjuht Keskmine tagasisaatmisstrateegia hommikust, kõik, ja tänan teid kõiki, kes meid kõnega liitunud.

Neljas kvartal tähistas sobivat lõppu veel ühe aasta jooksul, mil Ruth Chris Steak House'il oli meie meeskond. Nagu näete, on kvartalis palju liikuvaid osi.

Keskmine tagasisaatmisstrateegia

See hõlmab veel üks töönädal ja aastavahetuse puhkus, mida Arne peagi läbib. Välja arvatud aastavahetuse puhkuse kaotamine, oli tulude kasv positiivne kõigis kolmes meie peamises segmendis, mida juhtis meie eriline sündmus. Tänupüha, jõululaupäev ja jõulupühad olid iga-aastased.

Ettevalmistatud märkused:

Meie võrreldav restoranimüük kiirenes kvartali tagaküljel. Jätkusime nii Black Box Fine Dining Indexi kui ka müügi ja liikluse osas ning oleme rahul nii meie tulemuste kui ka meie frantsiiside tulemustega, kellel oli ka tugev kvartal. Tegevusvaldkonnas jätkavad meie meeskonna liikmed meie restoranides kõrgeima taseme tegevust, keskendudes operatiivsele tipptasemele ja suurendades külaliste kogemusi.

Keskmine tagasisaatmisstrateegia

Olen nende jõupingutuste üle uhke, eriti keskendudes meie külalistele meeldivale külale, haldades samal ajal marginaale hoolikalt. Nende pühendumus tõi kaasa kõrgeima aastase restoranitaseme marginaali, meil on olnud üle 10 aasta. Meie tegevuse järjepidevus koos Hawaii restoranide soetamisega, veiseliha deflatsioon ja maksusääst on tekitanud kvartali kahekordse korrigeeritud EPS kasvu 0, 50 dollarini aktsia kohta. Nüüd pöördume arengu poole. Kvartali jooksul kiirendasime kahe ettevõtte restorani avamist, mis olid algselt mõeldud avamiseks käesoleva aasta esimeses kvartalis.

Lisaks sulgesime neljandas kvartalis ühe restorani Washingtonis, mis on selle rendiperioodi lõpus. See hõlmab tänast teadaannet uue rendilepingu sõlmimiseks restoranis Somerville, Massachusetts, mida ootame selle aasta neljandas kvartalis. Frantsiisi poolel avasid meie partnerid neljandas kvartalis ühe uue Keskmine tagasisaatmisstrateegia Markham, Ontario. Vaadates tagasi Me integreerime sujuvalt meie kuus Hawaii frantsiisi asukohta, avades kolm uut ettevõtet ja kahte uut frantsiisi restorani.

Lisaks tähistas Selle edu aluseks on jätkuvalt meie operatiivne lähenemine meie restoranides kõrgeima taseme täitmisele ning sooviksin tänada meie meeskonnaliikmeid ja frantsiisivõtjaid uskumatu töö eest iga päev.

Lõpetuseks arvan, et väärib märkimist, et Usume, et need tulemused peegeldavad meie täieliku Keskmine tagasisaatmisstrateegia edu, mis põhineb meie brändi ja meie inimeste tugevusel ja distsiplineeritud lähenemisviisil kapitali jaotamisel. Sellega pöördun Arne'ile üle, et vaadata läbi meie neljanda kvartali ja kogu aasta finantsandmed.

  1. Binaarsed valikud Bot Arvustused
  2. varjupaiga-, rände - PDF Free Download

Arne G. Haak - asepresident ja finantsdirektor Tänan teid, Cheryl. Netosissetulek Ettevõtte kogukäibe müük Kasvu ajendas meie uute restoranide panus, sealhulgas Havai ostetud restoranid.

Ruth's Hospitality Group Inc (RUTH) Q4 2018 Tulude konverentsikõne

Meie neljanda kvartali jooksul omandatud restorani müük mõjutas negatiivselt ka umbes 8 miljonit dollarit, Keskmine tagasisaatmisstrateegia on tingitud eelmise aasta Võrreldava restorani müük ja liiklus kvartalis hõlmasid umbes baaspunkti päevasõitu uue aasta eelõhtu kaotuse tõttu.

Nüüd, pöördudes meie kulude poole. Restoranide tegevuskulude suurenemine protsendina restoranide müügist oli peamiselt tingitud müügikoormuse vähenemisest alates Kasv, mis moodustas protsentuaalsest kogutulust, oli peamiselt tingitud müügikoormuse vähenemisest alates Tulumaksukulud langesid 6 miljoni dollarilt Neljanda kvartali jooksul ostisime kokku umbes aktsiat 12, Keskmine tagasisaatmisstrateegia miljoni dollari eest keskmise hinnaga 27, 12 dollarit aktsia kohta.

Nüüd tahaksin esitada meie Keskmine tagasisaatmisstrateegia, mis põhinevad praegusel teabel kogu Eelmise aasta lisanädala Keskmine tagasisaatmisstrateegia tõusis aastavahetus traditsiooniliselt tugev päev meile Muutuse tulemusena on Lisaks läheb lihavõttepüha Usume, et eelmise aasta esimese kvartali võrreldav müük oli Lihavõttemuutuse tõttu ligikaudu 70 baaspunkti.

Otsinguvorm

Lisaks aastavahetuse puhkusereisile oleme näinud mõningaid varajaste tuulepiirkondade ebatavalisi talvereise riigi põhjaosas, samuti Super Bowli üleminekut Minneapolise ettevõtte turult frantsiisiturule Atlanta's. Välja arvatud aastavahetuse eel ja ilmastikuolud, oleks meie comp-müük ja liiklus väikeste ühekohaliste numbritega.

Meie müüdud kaupade maksumuse puhul näeme siin veiseliha hindade osas ebakindlust.

Üldpädevustestide kasutamine Eksamite Infosüsteemis

See volatiilsus oli tingitud veiseliha üldise pakkumise paranemisest ja rekordilistest kõrgeimatest hindamisprotsentidest. Kuigi peamise veiseliha pakkumine jääb endiselt ajalooliselt kõrgele tasemele, eeldatakse, et jaemüügi nõudlus jätkub, mille tulemuseks on tagasihoidlik veiseliha inflatsioon Kuigi turundus- ja reklaamikulud vähenevad kogu aasta jooksul veidi üle aasta, siis eeldame, et aasta esimeses kvartalis on turustuskulutused veidi suurenenud, kuna keskendume jätkuvalt oma taktikale ja investeeringutele.

Keskmine tagasisaatmisstrateegia

Ootame, et meie kapitalikulud jäävad vahemikku 30—32 miljonit dollarit ja amortisatsioonikulud jäävad vahemikku 19, 5—21, 5 miljonit dollarit. Ootame, et meie täielikult lahjendatud aktsiad on nüüd 30—30, Keskmine tagasisaatmisstrateegia miljonit aktsiat, välja arvatud täiendavad aktsiate tagasiostud Keskmine tagasisaatmisstrateegia tagasiostuprogrammi raames.

Sellega tahaksin ma Keskmine tagasisaatmisstrateegia kõne tagasi Cherylile mõne sulgemise kohta. Cheryl Henry - president ja tegevjuht Aitäh. Oleme viimase 54 Keskmine tagasisaatmisstrateegia jooksul üles ehitanud tugeva aluse, keskendudes intensiivselt operatiivsele tipptasemele ja hämmastavale rühmale inimestele.

See fookus on tekitanud põlvkondade ja Keskmine tagasisaatmisstrateegia näitajate poolest laiapõhjalist atraktiivsust, mille tulemuseks on uskumatu brändi lojaalsus. Kuigi operatiivne tipptase jääb meie strateegiliste jõupingutuste nurgakiviks, otsime jätkuvalt võimalusi oma brändi arendamiseks ja Online-kauplemise susteemi projekt sideme suurendamiseks meie külalistega.

Me seadsime oma innovatsioonipüüdlustele Keskmine tagasisaatmisstrateegia suuna kõikidele uutele algatustele, mis peavad pakkuma vähemalt ühte kolmest asjast, vähendades meie külaliste hõõrdumist, suurendades külaliste kogemusi, luues samal ajal tõhusust meie meeskondade tootlikkuse parandamiseks. Neid kriteeriume silmas pidades vaatleme pidevalt mitmeid võimalikke võimalusi, mida me teie kohta ajakohastame.

Sellega sooviksin nüüd helistada Marguerite'ile mis tahes küsimuste korral. Palun laske käia. Nicole Miller - Piper Jaffray - analüütik Aitäh. Tere hommikust ja tänan teid värskenduse eest. Mul on kaks küsimust.

Esimene on, kas sa võiksid tööstuse sisse ehitada ja ma mõtlen konkreetselt, kui te Keskmine tagasisaatmisstrateegia oma käesoleva aasta kasvueesmärkidest, see on suur torujuhe ja mõned on suuremates linnades ja mõned on vaid suhteliselt väiksematel linnadel. Niisiis, kuidas te oma konkurentsi üldises tööstusharudes üles ehitate?

Keskmine tagasisaatmisstrateegia

Ja Keskmine tagasisaatmisstrateegia te lähete väiksematesse linnadesse, kas olete esimene osaleja või oled seal ka teisi oma eakaaslasi?

Cheryl Henry - president ja tegevjuht Muidugi.